starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Spotkanie szkoleniowe dla psychologów i pedagogów szkolnych

17-04-2018 09:13

A A A

Serdecznie zapraszamy pedagogów i psychologów szkolnych na spotkanie szkoleniowe w dniu 09.05.2018r. w godz. 10.30 - 13.00 na terenie PPP w Sochaczewie. Temat spotkania „Rutynologia – jak poradzić sobie ze znużeniem w codziennym życiu osobistym i zawodowym”. 

Zapisy osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Poradni do dnia 27.04.2016r. Liczba miejsc ograniczona. Ważna będzie kolejność zgłoszeń.

Spotkanie poprowadzą: K. Wiśniewska, B. Krajewska, E. Daniłowicz.

18885 odwiedzin