starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Roztrzygnięcie konkursu literackiego

29-05-2018 13:05

A A A

Wyniki konkursu literackiego

Milo jest nam poinformować, że Powiatowy Konkurs Literacki „Poradnia - Pomoc ? Opieka? A może Nauka?” (wiersz) został rozstrzygnięty. Specjalna komisja po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami wyłoniła zwycięzców konkursu.

W kategorii:

Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej:

pierwsze miejsce: Wiktoria Wójcik  SP Kozłów Szlachecki kl. VI, 

drugie miejsce: Maja Mościcka SP Wyczółki kl. V,

trzecie miejsce: Izabela Chłystek SP w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie kl. V. 

Uczniowie klasy VII szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjów:

pierwsze miejsce: Damian Pętlak SP Kozłów Biskupi kl. VII, 

drugie miejsce: Maja Wolanin SP w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie kl. III Gimnazjum,

trzecie miejsce: Patryk Orliński SP w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie kl. III Gimnazjum.

Wręczenie nagród odbędzie się dnia 04.06.2018r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie o godz. 15:00 (sala konferencyjna) ul. Piłsudskiego 65. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z opiekunami. Dla wszystkich biorących udział przewidziane są podziękowania. Uprzejmie prosimy, aby osoby nagrodzone zarecytowały swoje wiersze. Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do dalszej współpracy z Poradnią.

18885 odwiedzin