starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

"Wakacyjna wyspa skarbów"

12-07-2021 13:36

A A A

W dniach 05.07.2021r. - 09.07.2021r. na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie odbywały się ogólnorozwojowe grupowe zajęcia dla dzieci z klas I - III szkół podstawowych pt. "Wakacyjna wyspa skarbów".

Głównym celem zajęć było usprawnianie funkcji percepcyjno-motorycznych biorących udział w procesie czytania i pisania oraz rozwijanie kompetencji językowych dziecka. Kontakt z rówieśnikami pozwolił również na rozwinięcie relacji społecznych.

Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim dzieciom jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

 

ZOBACZ GALERIE

29971 odwiedzin