starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Zajęcia "Wakacyjne zabawy"

22-06-2022 23:41

A A A

Zajęcia „Wakacyjne zabawy”

W dniach 04.07.2022 r. – 08.07.2022r.  w godzinach 9.00- 13.00 na terenie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Sochaczewie odbywać się będą grupowe zajęcia dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych  pt. ”Wakacyjne zabawy ”.  

Zajęcia skierowane są dla dzieci z młodszych klas szkolnych, które mają trudności w koncentracji uwagi, mają dużą potrzebę ruchu lub bywają impulsywne. Poprzez odpowiednio dobrane gry, zabawy, ćwiczenia ruchowe zamierzamy doskonalić koncentrację uwagi i umiejętność skupiania się na jednej czynności. Będziemy uczyć się panować nad emocjami i wyrażać własne zdanie w sposób zgodny ze standardami społecznymi. Dzięki zajęciom w grupie dzieci będą uczyły się współpracy, pomagania sobie nawzajem oraz będą rozwijać relacje społeczne.

Zajęcia prowadzić będzie psycholog Lena Brożyna-Podsiadły oraz pedagog Anna Turbiarz.

Z rodzicami zapisanych dzieci będziemy kontaktować się telefonicznie.

 

Zapisy na zajęcia prowadzone są telefonicznie bądź osobiście w sekretariacie Poradni do 30.06.2021r.  Liczba miejsc jest ograniczona.

 

43442 odwiedzin