starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Strona główna

A A A



Witamy na stronie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej 

w Sochaczewie 

  

Poradnia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00

Sekretariat czynny:

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00

Przyjęcia interesantów w godzinach 8:00-15:30

Przerwa: 11:00-11:15

 

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy,

że w dniu 02.05.2024r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna będzie nieczynna.

 

 

 

 

Adresy kontaktowe poszczególnych specjalistów:

 

Aleksandra Siekiera- dyrektor Poradni

asiekiera.ppp@gmail.com

 

Ludmiła Urbaniak - psycholog  lurbaniak.ppp@gmail.com

Kamil Duda - psycholog  kduda.ppp@gmail.com

Lena Brożyna-Podsiadły  lbrozynapodsiadly.ppp@gmail.com

Dorota Klawenek - psycholog  dklawenek.ppp@gmail.com

Beata Krajewska - psycholog  bkrajewska.ppp@gmail.com

Adrianna Szczepanik - psycholog  aszczepanik.ppp@gmail.com

Monika Królikowska - psycholog  mkrolikowska.ppp@gmail.com

Katarzyna Wiśniewska - psycholog  kwisniewska.ppp@gmail.com

Elżbieta Bolimowska - pedagog  ebolimowska.ppp@gmail.com

Ewelina Daniłowicz - pedagog, logopeda  edanilowicz.ppp@gmail.com

Joanna Dmoch - pedagog, logopeda  jdmoch.ppp@gmail.com

Danuta Gołkowska - pedagog  dgolkowska.ppp@gmail.com

Iwona Sikorska - pedagog  isikorska.ppp@gmail.com

Sylwia Szymańska - terapeuta SI  sszymanska.ppp@gmail.com

Anna Turbiarz - pedagog  aturbiarz.ppp@gmail.com

Katarzyna Waracka - pedagog  kwaracka.ppp@gmail.com

Ewa Żmijewska - pedagog, logopeda  ezmijewska.ppp@gmail.com

 

 

  

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. J. Piłsudskiego 51 w Sochaczewie, na tyłach Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, wejście od ul. Głowackiego. 

 

Kontakt telefoniczny 0-46 862 52 19

 

 

 

 

 



43451 odwiedzin