starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Dzień Talentu 2013

A A A


W czwartek 13.06.2013r. odbył się w Poradni po raz pierwszy Dzień Talentu. Spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców - zgłosiło się 18 uczestników:)

Dzieciaki miały okazję zaprezentować swoje przeróżne talenty, od wokalnych, przez plastyczne, kucharskie, taneczne, recytatorskie po sportowe :)

Występy wywoływały burzę oklasków i radosne uśmiechy na twarzach zebranych:)

Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i małe niespodzianki. Spotkanie było bardzo udane i pełne radości, zarówno dla dzieci, jak i rodziców oraz prowadzących:)

Z pozdrowieniami dla wszystkich uczestników:)

Katarzyna Wiśniewska i Beata Konarska

Poniżej fotorelacja z przebiegu spotkania:

 

 

 

45067 odwiedzin